);

O nas

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Swoje usługi świadczymy nieprzerwanie od 2000 roku.

Wszystkie meble na zamówienie wykonujemy wyłącznie z najlepszej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych. Wykorzystujemy nowoczesne technologie w połączeniu z tradycją i zdobytym doświadczeniem. Oferujemy naszym klientom indywidualne projekty uwzględniające szczególne potrzeby i wymagania, aby zamówione przez nich meble spełniały ich wszystkie oczekiwania oraz służyły im przez wiele lat. Przed realizacją przedstawiamy cyfrową wizualizację i dokładnie omawiamy każdy szczegół propozycji projektu.

Nasza firma nieustannie się rozwija, poszerzamy zakres naszych usług, a także dbamy o najwyższe standardy oferowane naszym klientom. Wybieramy wyłącznie najlepsze materiały i okucia, które gwarantują doskonały wygląd mebli, a także trwałość oraz komfortowe użytkowanie.

Zapewniamy solidne i terminowe wykonanie każdego zlecenia. Z naszymi meblami każde wnętrze nabierze wyjątkowego charakteru, stanie się funkcjonalne i dostarczy pełnej satysfakcji, zadowolenia i wrażeń estetycznych.

Nasza oferta obejmuje między innymi:
-meble kuchenne
-szafy przesuwne
-zabudowy meblowe
-meble pokojowe
-meble biurowe
-sypialnie
-meble nietypowe

Jakość naszych wyrobów doceniają klienci z całej europy. Nasze meble zdobią wnętrza hotelu Sir Albert w Amsterdamie!
Realizowaliśmy zlecenia w takich krajach jak: Niemcy, Holandia oraz Irlandia. Przy odpowiedniej wielkości zlecenia swoje usługi realizujemy na terenie całego kraju.

Wykonujemy meble z wykorzystaniem najnowszych materiałów co pozwala nadążać za panującymi trendami.
-Blaty mineralno-akrylowe „Staron Samsung”
-Płyty i blaty meblowe „Egger”
-Okucia i wyposażenie mebli „Blum”